Що таке IZIN?

IZIN – це некомерційний онлайн-зін, що виник на базі фонду ІЗОЛЯЦІЯ.Платформа культурних ініціатив як продовження друкованих тематичних видань IZO ( 2012-2013 ). Наслідуючи місію фонду, IZIN прагне до активізації творчих спільнот шляхом створення простору для журналістських ініціатив та критики в галузі культури. Такий підхід передбачає роботу з молодими фахівцями та, окрім використання базових журналістських прийомів, пошуки нетривіальних ідей для створення текстових і візуальних матеріалів.

IZIN почав роботу у вересні 2014 року.

Хто є авторами та редакторами IZIN?

Головний принцип наповнення журналу – генерування контенту самими читачами або героями матеріалів. IZIN – це колективний продукт і спільнота людей водночас, що формуються індивідуальними зусиллями усіх небайдужих. Редакторкою видання є Ася Баздирєва. Усі цікаві, на думку читача, матеріали, зауваження та побажання можна надсилати на адресу asia.bazdyrieva@izolyatsia.org

Зв’язок з ІЗОЛЯЦІЄЮ

IZIN є медійнім продуктом діяльності ІЗОЛЯЦІЇ і напряму співпрацює з художниками, режисерами, літераторами, дизайнерами, фотографами, кураторами та іншими діячами культури, які були учасниками чи гостями інституції на різніх етапах її активності. Утім, IZIN не обмежується цим і цікавиться самими різними чинниками формування культурного середовища в Україні та світі.

Періодичність

IZIN оновлюється щотижня.

Мова

IZIN є language friendly: на єдиній версії сайту поєднуються українська, російська та англійська мови.