mostafa_heddaya
17 березня
о 19:00 IZIN ініціює зустріч No Outside: Критика та репортерство в галузі культури з американським письменником, критиком і редактором Мостафою Хеддайя. Подія матиме формат питання-відповіді й зачіпатиме поняття репортажу і критики в сферах культури та мистецтва.

В Україні уявлення про журналістику в зазначених напрямках переважно зводиться до репортажу за фактом події, а те, що називається критикою, часто є лише трансляцією смакових уподобань автора та оцінки подобається/не подобається. ІЗОЛЯЦІЯ починає відкриту бесіду про проблеми та можливості всередині культурної журналістики й планує серію зустрічей з міжнародними експертами з цієї галузі. У ході першої зустрічі гість ІЗОЛЯЦІЇ Мостафа Хеддайя розповість про журналістику, яка вимагає знання контексту, а також уміння знаходити зв’язки між культурою, політикою та суспільством.

Мостафа Хеддайя (Нью-Йорк) — письменник і редактор; у фокусі професійних інтересів — політика та мистецтво. Донедавна був виконавчим редактором дуже популярного видання Hyperallergic. В даний момент — провідний автор Artinfo і запрошений автор у великому числі друкованих та онлайн-видань, серед яких Art&Auction, The New York Observer, Paris Review Daily, Salon, і Syria Deeply. Є співзасновником і автором журналу American Circus — лауреата премії для невеликих видань Pushcart Prize. Деякі з його робіт були цитовані такими масштабними виданнями як New York Times, Washington Post, Los Angeles Times, e-flux journal.

Подію модеруватиме Ася Баздирєва, редакторка IZIN

Вхід вільний

Адреса: вулиця Набережно-Лугова 8, другий поверх (слідувати за помаранчевими покажчиками IZO)

Медіа-партнеры:

media-partners